Otomatik endüstriyel kapı sistemleri, büyük depolarda, endüstriyel tesislerde veya üretim tesislerinde kullanılır. Bu nedenle büyük bina açıklıklarının kapatılması gereken her yerde kullanılabilir.

7/24 Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri hakkında tamir, bakım onarım ve montajı hizmeti hakkında bilgi almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Endüstriyel fabrikalar ve depolar da sıklıkla açığa çıkarılabilir, bu nedenle rüzgar kullanılan makaralı kapılar için şartnamede anahtar bir faktör haline gelir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına titizlikle dikkat ediyoruz ve bu gereksinimlerle hızlı, mükemmel bir şekilde ve uygun bütçeyle karşıladığımız için kanıtladık.

Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri

Bu tür kapılar söz konusu olduğunda, en önemli şey uzun süreli işlevdir, çünkü genellikle kesintileri önemli maliyetlere neden olabilecek karmaşık üretim veya lojistik süreçleriyle bağlantılıdır. Bu nedenle Otomatik endüstriyel kapı sistemlerimiz, aşırı sağlamlığı ve güvenilir işlevi sayesinde her zaman ikna edicidir.

Ticari endüstriyel kapılar, endüstriyel kepenkler ve düşük kullanımlı otomatik endüstriyel kapı sistemleri olmak üzere 2 kategoriye ayrılmaktadır.
Otomatik Uzaktan Erişim, İstanbul’da ki elektrikli otomatik endüstriyel kapı sistemleri motorlarına sahip çok çeşitli ticari panjurlar sunar, bu da fiyatlar çok rekabetçi. Manuel çalışma yalnızca daha küçük veya çok az kullanılan endüstriyel makaralı kapılarda kullanılır.

Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri

Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri

Gerekliliğe bağlı olarak, dikey olarak yukarı doğru açılan ve dolayısıyla girişin önünde veya arkasında çok az yer kaplayan döner kapılar veya döner ızgaralar veya endüstriyel seksiyonel kapılar. Katlanır kapılar, kanadın dönme aralığı için daha fazla alan gerektirir, ancak 16 metrelik aşırı genişliklere kadar inşa edilebilir. Yangından korunma sürgülü kapıların kapı kanadı açıldığında açıklığın yanındaki tarafa yerleştirilir; salonların iç kısımlarındaki yangın bölmelerini ayırmaya yarar.

Kısacası: Yenikapı Otomatik Kapı Sistemleri üreticisi oalrak ticari sektörden müşteriler tek bir kaynaktan yüksek kaliteli ürünler ve yetkin hizmetten yararlanmaktadır. Endüstriyel kapının etrafında planlama soruları konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemlerinin Avantajları

Otomatik endüstriyel kapı sistemlerimizi tercih eden müşterilerimizden gelen yoğun sorulardan biri “avantajları nelerdir” sorusu. Avantajlarını kısaca özetlemek gerekirse;

  1. Bireysel gereksinimler için çeşitli kapı çözümleri
  2. Her yapısal duruma uygun tasarım
  3. Planlama, kurulum ve bakım için kapsamlı servis
  4. En hızlı teslimat süreleri

Otomatik Endüstriyel Kapıların İşlevselliği

Garaj kapıları veya endüstriyel kapılar çok yönlü bir çözümdür. Endüstriyel kapılar hem yeni binalarda hem de mevcut binalarda kullanılabilir. Bu tip kapıların önemli avantajlarından biri yerden tasarruf etmektir. Dikey olarak açılan bir kapı, özellikle garaj yolculuğunun kısa olduğu veya yolculuğun doğrudan sokağa çıktığı iyi bir çözümdür.

Kapı perdesi açık olduğunda, sürücünün görüş hattını sınırlamaz, bu da güvenliği önemli ölçüde artırır. Ayrı parçaları, silindir garaj kapısının iyi işlevsel özelliklerini sağlar. Kapı perdesinin yapıldığı profiller, iyi ısı ve ses yalıtımı ile karakterize edilir.

Endüstriyel kapıların zırhına izleme pencereleri takılarak gün ışığı ile daha iyi aydınlatma elde edilebilir.

Otomatik Endüstriyel Kapıların Güvenliği

Açılır kapı her açıdan güvenli bir çözümdür PA 77 profillerden yapılan kapı perdesi mekanik etkilere karşı dayanıklıdır. Sağlam kılavuz raylar, hedef zırhın yırtılmasını zorlaştırır. Standart olarak kapı ayrıca içeri çekilebilir bir koruma ile donatılmıştır. Operatörün elektromanyetik freni bir kilitleme cihazı ile birlikte kapıyı kaldırma girişimlerini başarıyla önler. Yürürlükteki standartlara uygun olarak, kapımızın inşasında, kapı yaklaşırken ezilmeye karşı koruma sağladık. Kapı yaklaşırken ışık bariyeri alanında herhangi bir engel varsa, kapı hemen durdurulur. Güç kaynağının arızalanması da sorun değil.

Böyle bir durumda, kapı manuel acil durum tahriki (ANR) kullanılarak açılıp kapatılabilir. Kapılarımızın tahrikleri bu tür acil durum tahrikleriyle donatılabilir.

Otomatik Endüstriyel Kapıların Estetiği

Endüstriyel kapılar, önemli bir mimari unsur olarak, bina cephesi ile uyumlu olmalıdır. Uygun renk seçimi ve estetik bir görünüm sayesinde, kapı evin cephesini mükemmel bir şekilde süsleyebilir.

Otomatik Endüstriyel Kapıların Çalışma Konforu

Elektrikli sürücü ve uzaktan kumanda kullanımı, yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sağlar. Uzaktan kumanda, araçtan ayrılmadan kapının açılmasını ve kapatılmasını sağlar. Bu, yağmur sırasında veya akşamları özellikle avantajlı olabilir – uzaktan kumandayı kullanarak yaklaşma veya garaj için aydınlatmayı açabilirsiniz.

Endüstriyel kapılar, bina açıklıkları, endüstriyel ve depolama salonları veya iş binalarının yetkisiz erişime ve atmosferik faktörlere maruz kalmaya karşı temel bir koruma oluşturur. Ayrıca iç kapılar olarak da kullanılırlar.

Kapının zırhı ekstrüde alüminyum profil PE 100’den yapılmıştır. Duvarlarının şekli ve kalınlığı, ondan yapılan kabuk sabit ve mekanik faktörlere dayanıklı olacak şekilde seçilmiştir. Kapı perdesinde perdahlı PER 100 profillerin kullanılması mümkündür. Profiller ve kılavuz raylar çeşitli RAL renklerinde toz renklerle kaplanmıştır. Tank, braketlere yerleştirilen çelik bir sarma borusuna sarılır. Konsollar destekleri ve depolanmaları için kullanılır. Bir lento bölgesine monte edilen kapılar için, kurulum için gerekli olan minimum yüksekliği gözlenmelidir.

Otomatik Endüstriyel Kapılar için Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Otomatik endüstriyel kapı sistemleri için İstanbul geneline hizmet vermekteyiz ama başlıca hizmet verdiğimiz bölgeler Arnavutköy, Başakşehir, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece ilçeleridir. Bu ilçelerde sağladığımız hizmetin neler olduğu konusunda bilgi almak için aşağıda ki bağlantıları kullanabilirsiniz.