En yüksek kalitede modern otomatik döner kapı sistemleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Döner kapılarda 10 yılı aşkın tecrübemizle, sertifikalı distribütör ağımızın uzmanlığı ile eşleştirilerek en yüksek teknik ve estetik standartları karşılayan ürünler ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Döner kapı sistemleri hakkında fiyat ve merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Otomatik Döner Kapı Sistemleri

Döner kapılarımız, yüksek kaliteli malzemeleri, esnek kullanımı ve iyi dayanıklılığı enerji verimliliği ile birleştirir. Yenikapı otomatik döner kapı sistemleri, modern ve verimli bir giriş çözümü sağlarken, binaların mükemmel görsel tamamlayıcısıdır.

Kapılarımızın temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Kolay aşınabilen kauçuk kayış tahrik sistemi yerine uzun yıllar tutarlı, sessiz ve güvenilir çalışma için ağır hizmet tipi doğrudan tahrikli motor sistemi.
 • Tam kapsamlı gizli kızılötesi ve temaslı güvenlik sensörleri. Kapının görünümünü bozabilecek lastik tampon tipi sensörler yoktur.
 • Çok büyük çaplar ve kapı yüksekliklerine uygun çerçevesiz cam merkez atlıkarınca tasarımı.
 • Merkezi döner tavanda standart tavan lambaları ve bir dizi benzersiz özel aydınlatma seçeneği.
 • Tüm camlara yapısal silikon contalar. Zamanla solabilecek lastik conta yoktur.
 • Açıkta kalan kenarları gizlemek için tüm kaplama parçaları katlanmıştır

Teknik Özellikleri

 • Bina tasarımınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir
 • Çekici, enerji tasarruflu LED aydınlatma
 • En son güvenlik teknolojisi
 • Dayanıklı ve temizlenmesi kolay malzemeler
 • Üç veya dört katlanabilir veya katlanabilir kanat
 • İsteğe bağlı hırsızlığa dayanıklı özellikler
Otomatik Döner Kapı

Otomatik Döner Kapı

Otomatik veya Manuel Döner Kapılar

Otomatik ve manuel döner kapılar arasındaki fark, otomatik döner kapıların yaklaşıldığında dönmeye başlaması, ikincisi ise kullanıcının kapı kanadını itmesini gerektirmesidir. Bununla birlikte, son yeniliklerimiz arasında güç yardımı, konumlandırma, otomatik güvenlik kilidi, erişim kontrol sistemleriyle entegrasyon ve hatta enerji üreten manuel döner kapılar bulunmaktadır! Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçeceğinizi umuyoruz.

Otomatik Döner Kapı Nasıl Seçilir?

Kurulum işlemine başlamadan önce doğru döner kapıyı nasıl seçeceğinizi bilmek çok önemli olabilir. Düşünmeniz gereken ilk şey, sahip olduğunuz trafik miktarı veya sahip olduğunuz müşteri türüdür. Büyük çantaları olan veya bebek arabası ve çok fazla trafiği olan kişileriniz varsa, daha büyük bir döner kapıya ihtiyacınız olabilir.

Döner kapı konfigürasyonları da düşünülmesi çok önemlidir. Bu, kapı kanatları veya kanatları, kitap katlama, kanopi ve hız kontrolü anlamına gelir. Kanatlar veya yapraklar, muhafaza içinde bulunan ve dönen panellerdir. Her döner kapı, kapıları kullanan kişilerin güvenliği için bir hız regülatörü gerektirir. Son olarak, kapı çapına ve kapı için ne kadar boşluk bıraktığınıza bakın.

Otomatik Döner Kapı Çeşitleri

Aşağıda bulunan döner kapı çeşitlerini inceleyerek size uygun olanı seçebilir ya da bizi arayarak sizin için uygun olan seçeneği sunmamızı sağlayabilirisiniz.

 • Otomatik / Manuel Döner Kapı – Tourniket : 2×46 ppm’ye kadar kapasiteye sahip bu son derece çok yönlü döner kapı, tüm tasarım istekleri için mükemmel bir temel oluşturur.
 • Tamamı Cam Döner Kapı – Crystal Tourniket : Neredeyse tamamen camdan yapılmış olan bu, dünyanın en şeffaf döner kapısıdır.
 • Yüksek Kapasiteli Ortası Vitrinli Döner Kapı – Tournex : Bu klasik üç veya dört kanatlı döner kapı, dakikada 2×91 kişiye (ppm) kadar kapasite sunar.
 • Yüksek Kapasiteli Çift Kanat Döner Kapı – Duotour : Bu iki kanatlı döner kapı, bir döner kapının avantajlarını entegre bir sürgülü veya sallanan kapı setiyle birleştirir.
 • Senkronize Edilen Çoklu Eşsiz İkiz Döner Kapı – Twintour : Maksimum kapasite ve geçiş kolaylığı için düz hat erişimli döner kapı konsepti.

Fotoselli kapı içeriğimizi inceleyerek fotoselli kapılar hakkında tüm merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Şu durumda kesin bir fiyat söylemek güç size. Yapmanız gereken nerede, ne amaçla ve ne kadar sıklıkla kullanılacak bir kapı isteniyor. Bu bilgileri bize verebilirseniz sizin için uygun olan kapının fiyatını sunabiliriz. Dilediğiniz zaman arayıp bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları

Otomatik Döner Kapı Fiyatları

Döner Kapıların Faydaları

Döner bir kapıya yatırım yaptığınızda ne elde edersiniz? Aldığınız bir şey, işletmeniz için enerji tasarrufu sağlamaktır. Döner kapılar her zaman aynı anda hem kapalı hem de açık olduğundan, bu kapı seçenekleri mümkün olan en az miktarda hava sızmasını sağlar. Enerji kaybı, bu kapıların boyutuna ve kaç kez açık olduğuna bağlı olabilir, ancak yine de otomatik kapılardan önemli ölçüde daha azdır.

MIT, enerji açısından verimli döner kapıların gerçekte ne kadar verimli olduğunu test etmeye karar verdi. Her şeyden önce, bunların ancak kullanılırsa verimli olabileceğini keşfettiler. Okullarında, kapılar% 68 oranında kullanıldığında, o soğuk kış aylarında hava kaçağı maliyetinin 13,10 dolar civarında olduğunu keşfettiler. %75’lik bir kullanım oranıyla bu maliyet 7,66 dolara kadar iniyor. %100 kullanımın maliyette yaklaşık 2,83 ABD doları düşüşe neden olacağı tahmin edilmektedir.

Bu, işletmeniz için ne anlama geliyor? Binanızın 2 döner kapısı varsa, enerji maliyetlerinde yılda yaklaşık 7.500$ tasarruf etmeyi bekleyebilirsiniz. Bu, bu projenin genel maliyetini hesaba katarken dikkate almanız gereken önemli bir konudur. Örneğin, bu kapılar, manuel olan temel döner kapınızdan en son güvenlik özelliklerinin tümüne sahip üst düzey bir otomatik kapıya geçebilir.

Otomatik kapı içeriğimizi inceleyerek kapı sistemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Döner kapılardan en iyi şekilde yararlanabilecek yerler, bina içinde ve dışında çok fazla yaya trafiği oluşturan yerlerdir. Eğitim tesisleri, toplu taşıma tesisleri ve eğlence mekanları. Bunun nedeni, sadece alana trafik akışını daha iyi kontrol edebilmeniz değil, aynı zamanda daha önce belirtildiği gibi enerji maliyetlerinden de tasarruf edebilmesidir. Bu, özellikle alanda sürekli trafik akışının olduğu yoğun saatleriniz olduğunda doğru olabilir.

Daha temiz bir lobi alanına sahip olmanın yanı sıra daha sessiz bir alana sahip olmanın avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Durumun böyle olmasının nedeni, kapıların kurulum şeklinin konfigürasyonundan kaynaklanmaktadır.

Döner Kapılar Hakkında Diğer Bilgiler

Tipik olarak bu tip projelerde kullanılan malzemeler çelik borular, alüminyum ekstrüzyon, cam ve kapıların düzgün çalışması için gerekli tüm mekanik cihazlar dahil olmak üzere çeşitli diğer nesnelerden oluşur. Bazı insanlar pirinç veya paslanmaz çelik gibi daha egzotik metal seçeneklerini tercih ediyor. Bunlar, daha geleneksel alüminyum ekstrüzyon sistemlerinden çok daha pahalı olabilen seçeneklerdir.

Her döner kapı, müşterinin ihtiyaçlarına özel olarak yapılır. Bu tasarımlar, sahip olabileceğiniz her türlü gereksinime uyacak şekilde tamamen değiştirilebilir. Kapılar, binanız için ihtiyacınız olan boyutta olabilir. Daha güvenli bir şeye mi ihtiyacınız var? Aradığınız belirli bir renk veya estetik var mı? Bir uzmanla çalışarak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre özelleştirilmiş bir kapı elde edeceksiniz.

Yerinde bulunan döner kapı tipi söz konusu olduğunda seçim yapmanız gereken çok fazla seçenek var. Güvenli döner kapılar oluşturmak için yapabilecekleri gelişmiş özellik türlerini görmek için tasarımlar sürekli olarak incelenmektedir. Bu, bu kapıların havaalanları ve hapishaneler gibi daha güvenli yerlerde kullanılabilmesini sağlayacaktır. Bu yeni tasarımlardan bazıları, bu konumların güvenliğini sağlamak için kimyasalları veya metali tanımlayabilen algılama sistemlerini içerir.

Döner kapılar, işletmenizin tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Bunlar, enerji faturalarınızdan tasarruf ve daha temiz ve daha sessiz bir bekleme alanı gibi çeşitli nedenlerden dolayı harika seçeneklerdir. Döner bir kapıya yatırım yapmaya karar verirseniz, onu şirketinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir ve mekanın estetiğine katkıda bulunabilirsiniz. Bir şeye bu kadar para harcamak göz korkutucu olabilir, ancak kazandığınız tüm faydalara baktığınızda, döner kapıların çoğu müşteri için mükemmel bir çözüm olduğunu göreceksiniz. Bir kapıdan neye ihtiyacınız olduğunu ve ne istediğinizi not edin, çünkü bu, ihtiyacınız olanın döner kapı olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir.