Ulus Otomatik Fotoselli Kapı kumanda ile çalışabilen, hareketi algılayarak açılıp kapanabilen kapılardır. Özellikle süpermarketlerde sıklıkla gördüğümüz bu kapılar özellikle toplu kullanım alanların bulunduğu hemen hemen her alanda kullanılmaktadır.

Dairesel, yana kaydırmalı, hermetik, eğrisel, teleskopik, döner, manetli gibi pek çok seçeneği bulunan bu kapıların her biri farklı şekilde açılabilmektedir. Nasıl bir kapı yapılacağını öncelikle yaptırılacak alanın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Tek taraflı ya da iki taraflı açılabilen bu kapılar her türlü olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır.

7/24 Büyükçekmece ilçesi Ulus Otomatik Fotoselli Kapı tamiri ve montaj hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Bunun yanı sıra darbelere ve çizilmelere direnç gösterecektir. Dokunmaya gerek kalmadan açılıp kapanabilen kapılar steril ve hijyenik bir kullanım sağlanacaktır. Ayrıca bu kapılar kullanım alanları kapatıldığında kumanda ile devre dışı bırakılarak açılması engellenecektir.

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri

Hayata büyük kolaylık sağlayan Ulus Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri bazı nedenlerden dolayı çalışmayabilir. Özellikle Ulus Otomatik Fotoselli Kapı hareketi ve ısıyı algılamıyorsa, devre dışı bırakılamıyorsa ya da sürekli takılarak çalışıyorsa bu durumda bir sorun bulunuyor demektir.

Fotoselli kapı sistemleri sürekli olarak bakım istemiyor olsa dahi, belli aralıklarla baktırmak ve sorunlar oluşmadan giderebilmek oldukça önemli oluyor. Çünkü oldukça konforlu kullanım sunan kapılar kullanılamadığı durumlarda hayatı olumsuz etkileyecektir. Ulus Otomatik Fotoselli Kapı çeşidini devreye sokamıyorsanız, ya da hareketinizi algılamadığını fark ettiyseniz ilk olarak kumandasını kontrol ederek pil ile ilgili bir sorun olup olmadığını incelemelisiniz.

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Bazı durumlarda motorun iç yapısında oksitlenme oluşabileceği için kapılar çalışmayabilir.

Bazı durumlarda ise motorun gücü yeterli gelmediği için kapının açılıp kapanabilmesi oldukça zor olacaktır. Montaj sırasında kullanılan kabloların ince olması ya da düzgün yerleştirilememiş olması elektrik akımını iletemeyeceği için kapıların motorunun bozulmasına neden olabilir. Sürekli elektriğin kesilmesi ise motorun çalışmasını olumsuz etkileyebilir.

Bu durumlardan herhangi biri ortaya çıktığında motorun daha fazla zarar görmemesi için kısa süre içerisinde tamirat yapılması gerekecektir. Bunun için fotoselli kapılarda herhangi bir çalışma sorunu ile karşılaştığınızda ilk olarak yetkili servisi aramanız gerekecektir.

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Servisi

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı servisi ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ilk olarak sorunun çözümlenmesi için vakit kaybetmeden yetkili servisini aramanız gerekecektir. Bunun yanı sıra uzun ömürlü kullanım sağlayan bu kapıların belirli aralıklarla kontrol ettirilmesi ve bakımının yaptırılması oldukça önemli bir konudur. Kapıda oluşan sorunu fark ettiğinizde kapıyı zorlamamanız, motoru açıp oynamamanız oldukça önemlidir. Aksi takdirde kapıya zarar vererek çalışmasını tamamen engelleyebilirsiniz. Ulus Otomatik Fotoselli Kapı servisinde yaşadığınız her sorunu çözümleyebilmek için mobil aracımızla il içerisinde her adrese uzman ekiplerimiz ile gelmekteyiz.

Bu kapıların ortalama olarak 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Garanti kapsamında kullanıcı hatası dışında gerçekleşen tüm sorunlar çözümlenerek mağduriyetiniz giderilecektir. Garanti kapsamının dışında sorunlar gözlenen ve garanti süresi bitmiş Ulus Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerinin uygun fiyatla tamiratı gerçekleştirilir. Uzman ekiplerimizın kısa bir incelemesi sonrası sorunun ne olduğuna karar verilmektedir. Bu soruna göre yalnızca tamirat gerekebilir.

Bunun yanı sıra bazı durumlarda parça değişimi ya da kabloların yeniden döşenmesi gerekebilir. Yetkili servisimiz haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermektedir. Yalnızca irtibata geçtiğinizde kısa süre içerisinde ulaşım sağlanarak mağdur olmanızın önüne geçilecektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemli olup, bunun için değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Ulus Otomatik Fotoselli Kapı için öncelikle alanın özellikleri göz önünde bulundurularak nasıl bir kapı yapılacağına yetkililer ve müşteri tarafından karar verilir. Uygunluk ve beklentiye göre seçim yapıldıktan sonra montaj için ölçüm yapılır. Yanlış ölçüm yapılması montajın yapılamamasına neden olacaktır.

Bu nedenle ölçümün doğruluğu oldukça önemlidir. Seçilen model ve renk üretilerek montaja hazır hale getirilir. Yetkili çalışanlar tarafından demonte halde bulunan kapı montaj yapılacak adrese getirilir. Kolay olduğu sanılan montajın aslında özenli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Düzgün yapılmadığı takdirde çalışmayabilir ya da kısa süre içerisinde sürekli olarak hata verilebilir.

Bu konuda tam yetkiye sahip bir firma olarak kesinlikle güvenebileceğiniz kişi veya kişilere yaptırmanızı tavsiye edebiliriz. Firmamız yalnızca birkaç saat içerisinde en doğru en başarılı hizmeti vererek montajınızı tamamlar. Montajı tamamlanmış olan fotoselli kapı uzun yıllar konforlu bir kullanım için hazır hale gelmiştir.

Büyükçekmece ilçesi Ulus Mahallesi için tüm fotoselli kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.