Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri özellikle yoğun insan sirkülasyonunun bulunduğu alanlarda tercih edilen kapı çeşitleridir. Fotoselli kapıların yana kayan, dairesel, eğrisel, manetli, hermetrik, teleskopik, döner ve benzeri gibi farklı seçenekleri bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra tek taraflı açılan ya da çift taraflı açılan modelleri de vardır. Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapılar giriş ve çıkışlarda kendi kendine açılarak zaman kaybını önler. Bunun yanı sıra kendiliğinden hareketi algılayabilen yapısı sayesinde dokunmaya gerek kalmadan açılıp kapanabilir.

7/24 Esenyurt Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı tamiri ve montaj hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Bu özelliği sayesinde toplu yaşam alanlarında daha hijyenik ve steril bir kullanım sağlayacaktır. Ayrıca Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri ısı ve gürültüden izolasyon sağlar. Isının giriş çıkışını engelleyerek kışın sıcak yazın ise serin bir kullanım avantajı sunacaktır. Bu kapı kumanda ile istendiğinde devre dışı bırakılarak hareket ile açılması engellenebilir.

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri hayatımızı her anlamda kolaylaştırır. Bu nedenle olası bozulmalarda ya da çalışmaması durumunda sağladığı kolaylıkları yerine getiremeyecektir.

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapılar sürekli olarak bakım istemese de belirli aralıklarla bakımını yaptırmak sağlıklı bir kullanım açısından oldukça önemlidir. Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı genellikle motor arızası yaparak çalışmayabilir. Kapı donma yapıyorsa ya da hiç açılmıyorsa bu durumda yetkili servise ihtiyaç vardır. Kapıyı zorlamak, motorunu açarak anlamaya çalışmak kapıların mekanizmasında farklı sorunların oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle bu durumda kapıyı kullanıma kapatmak ya da zorlamamak daha iyi bir fikir olacaktır.

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Fotoselli kapı sistemleri motorun lehim kısmında meydana gelen oksitleşmeler kapının mekanizmasını bozabilir. Bu nedenle bu oksitlenmenin temizlenmesi motorun zarar görmesini engelleyecek ve çalışmasını sağlayacaktır.

Otomatik kapılarda motorun yeterli büyüklükte olmaması da fotoselli kapıların açılıp kapanma işlevinin yerine getirememesine neden olacaktır. Ayrıca montajı yapılırken ince boruların kullanılması gibi nedenler elektrik akımının iletilememesine ve kapının açılacak voltaj gücünü alamamasına neden olabilir. Otomatik Fotoselli Kapı çalışmıyorsa ilk olarak kumandayı kontrol etmelisiniz. Kumanda pilleri çalışıyor ise, elektriğin varlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir sorun görünmediği halde kapı çalışmıyorsa bu durumda yetkili servisi arayıp sorunu fotoselli kapı tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Servisi

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı servisi, kapıda oluşan herhangi bir sorun giderilerek çalışması desteklenir. Yetkili servis tüm sorunları gidererek kapının yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlayacaktır. Yetkili servisi belirli aralıklarla çağırmak ve genel bakımını yaptırmak uzun süreli ve verimli bir kullanım açısından oldukça önemlidir. Yetkili servisimiz işinde uzman kişiler tarafından oluşturulmuştur. Mobil hizmet vererek il sınırları içerisinde bulunan bütün bölgelere ulaşım sağlanabilmesi mümkündür. 7 gün 24 saat hizmet veren ekibimize istediğiniz an ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizinle irtibat kurarak mağduriyetiniz önlenecektir.

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri ortalama 2 yıl garanti güvencesindedir. Bu süre içerisinde mekanizmasından kaynaklı sorunlar oluştuğunda direkt tarafımızca düzeltilerek memnuniyetinizi oluşturabiliriz. Farklı nedenlerden kaynaklı sorunlarınızda ya da garanti süresi geçmiş olan Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerinde uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.


Ekiplerimizce inceleme yapılarak sorunun ne olduğuna karar verilir. Bu noktadan sonra müşterimizin kararı doğrultusunda hizmet verilerek tamirat yapılır. Parça değişikliği gereken durumlarda ise orijinal malzeme kullanılır. Orijinal malzemelerin kullanılmaması kapınızın sorununa kısa süreli çözüm olarak arızanın tekrar oluşmasına neden olabilir.

Bu nedenle orijinal parça kullanımı onarım için son derece önemlidir. Montaj kaynaklı sorunlarda ise kabloların yeniden döşenerek sorunun çözülmesi sağlanır. Tamirat, parça değişim durumları sonrasında kapı yeniden kullanıma hazır hale getirilecektir.

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Mehterçeşme Otomatik Fotoselli Kapı her alanın uygunluğuna göre farklı model seçilerek oluşturulabilir. Fotoselli kapı seçenekleri arasından seçimleriniz değerlendirilerek en çok uyum sağlayacak modele karar verilir. Kapılarda istenilen malzeme ve renk seçimi tercih edilebilmektedir. Buda dekoratif açıdan kullanılabilmesini sağlayacaktır. Otomatik Fotoselli Kapılarda ölçünün doğru alınması düzgün montaj için oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra montajı yapacak kişinin bilgi ve deneyi oldukça önemlidir. Çünkü montajı düzgün yapılamamış kapılar düzgün ve sürekli bir kullanım sağlamayacaktır. Ekiplerimiz tarafından demonte halde bulunan kapı adresinize getirilerek montajlamaya başlanır. Titiz ve özenli yapılan montajlama işlemi ortalama olarak 1-2 saat sürecektir. Kontrolü sağlanan kapının montajlama işlemi tamamlanır. Fotoselli kapı montajı tamamlanan kapılar direkt olarak kullanıma açılabilir. Herhangi bir sorun oluşması durumunda ise sorunlarınız anında giderilerek mağduriyetiniz engellenir.

Esenyurt ilçesi Mehterçeşme Mahallesi için tüm fotoselli kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.