Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri özellikle toplu kullanılan kamu kuruluşları, hastaneler, okullar, mağazalar gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Mekanizması gereği hareketi ve ısıyı algılayan bu kapılar kapı açıp kapatma sorununu ortadan kaldırdığı için zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra ortamın hijyenik kalmasını sağlaması nedeniyle de özellikle hastane gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Kumandası bulunan cihaz kumanda yolu ile devre dışı bırakılabilir.

7/24 Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Isı ve ses yalıtımı sağlayan bu kapılar her açıdan oldukça avantajlıdır. Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapıların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tekli açılabileceği gibi çift taraflı şekilde açılabilmesi mümkündür. Kaliteli malzeme içeriği sayesinde çizilmelere ve darbelere direnç gösteren bu kapı, uzun süre konforlu bir şekilde kullanım sağlayacaktır. Her türlü hava koşullarına karşı kullanılabilmesi sayesinde dört mevsim güvenle tercih edebilirsiniz.

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri hayatımızı her açıdan kolaylaştırır. Özellikle yoğun insan sirkülasyonunun bulunduğu alanlarda kullanılarak zamandan ciddi tasarruf sağlayan kapıları hemen her yerde görebilmeniz mümkündür. Hayatımızı kolaylaştıran bu kapılar her ne kadar sık bir bakım gerektirmese de belirli aralıklarla kontrolünün sağlanması uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım açısından oldukça önemli olacaktır. Aksi takdirde kapınızda arızalar gelişerek bir anda kullanım dışı olabilir. Buda hayatınızı olumsuz yönde etkileyerek giriş ve çıkışlarda sağladığı kolaylığı engelleyecektir.

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerinin bazılarında motor lehim kısmı oksitlenme yaparak kapının çalışmasını engelleyebilir. Bu durumda iç yapısının tamamen temizlenmesi gerekecektir. Fotoselli kapıların en sık sorun çıkardığı noktalardan birisi motordur. Motor özellikle büyük alanlarda kullanılan kapılarda yeterli olmadığı için işlevini yerine getiremeyebilir.


Montajda ince kabloların kullanımı, kabloların dikkatli yerleştirilemeyişi de elektrik akımının kapılara iletilememesine neden olacağı için çalışmamasına neden olabilir. Bu durumların önüne geçilebilmesi için kesinlikle yetkili servisten yardım alınması gerekecektir. Kapıları açmaya çalışma, motorla oynama, kapıyı zorlama gibi durumlar kapının mekanizmasının bozulmasına neden olabilir. Ya da motorda daha farklı sorunların gelişmesine neden olabilir. Bu nedenle yetkili servisimize durumu bildirerek Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı tamiri sorununu uzman kişilerin çözümlemesine fırsat vermeniz gerekecektir.

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Servisi

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı servisi için kesinlikle güvenilir firmalar tercih edilmelidir. Aksi takdirde sorunu yalnızca kısa süreli olarak çözümleyebilirsiniz. Firmamız sizin için en iyi sunmaya çalışmaktadır. Bizim tarafımızdan yapılan kapılarınız garanti kapsamında ise cihaz kaynaklı gelişen tüm sorunlar tarafımız tarafından çözümlenecektir. Garanti süresi geçmiş ya da farklı bir firma tarafından montajı gerçekleştirilmiş fotoselli kapılarınızın ise uygun fiyatlarla tamiratını yapmaktayız.

Mobil aracımız ve tam yetkisi bulunan çalışanlarımız pek çok konuda mağduriyetinizin giderilmesi için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Özel mobil aracımız sayesinde bizimle irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz adresinize kadar gelebiliriz. Sorunun ne olduğunu çözümleyebilmek için uzman ekiplerimiz inceleme yapacaktır. İnceleme sonrasında sorunun ne olduğu belirlenerek müşterimize konu ile ilgili detaylar verilir.

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Tamirat gerekiyorsa kısa süre içerisinde onarımını yaparak yeniden kullanılabilmesi sağlanabilmektedir. Parça değişimi gerekiyorsa orijinal parçalar kullanarak parça değişimi tamamlanır. Orijinal parça kullanımı Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerini verimli ve uzun süre kullanabilmek için oldukça önemlidir. Aksi takdirde uzun süreli bir kullanım sağlayabilmeniz mümkün olmayacaktır.

Tamirat sonrasında kontroller sağlandıktan sonra otomatik fotoselli kapı sistemini yeniden kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra belirli aralıklarla kapınızın kontrolünü yaptırmak için servisi çağırmanızı öneririz. Sorun oluşmadan bakımının yaptırılması olası sorunları direkt olarak engelleyecektir.

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı yaptırmaya karar verdiyseniz ilk olarak nasıl bir kapıyaptıracaksınız, istediğiniz kapı yaptıracağınız alana uygun olması oldukça önemlidir. Fotoselli kapıların pek çok çeşidi bulunmaktadır ve hepsi her alana uyum sağlamayacaktır. Bunun yanı sıra malzemesi ve renk seçeneğini seçebilmeniz mümkündür. Seçimlere karar verdikten sonra yaptırmak istediğiniz alanın ölçüsü alınır. Ölçünün düzgün alınması Küçükçekmece Cumhuriyet Otomatik Fotoselli Kapı montajı açısından önem taşımaktadır.

Büyük ya da küçük ölçü düzgün bir montaj sağlamayacaktır. Ölçü alındıktan sonra uzman ekiplerimiz demonte şeklinde bulunan kapıyı alarak takılacak olan adrese getirirler. Montaj ile ilgili ayrıntılı bir inceleme yaptıktan sonra özenli ve titiz bir şekilde işlem tamamlanır. Montaj işlemi ortalama olarak 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Montaj tamamlandıktan sonra kapı direkt olarak kullanmaya başlanabilir.

Küçükçekmece ilçesi Cumhuriyet mahallesi için tüm otomatik fotoselli kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.