Hastane Otomatik Fotoselli Kapı çeşitleri kumanda ile çalıştırılabilen, farklı modelle ve seçeneklere sahip, özellikle kalabalık alanlarda kullanılabilen kapı çeşitleridir.

Hareketi algılayan yapısı sayesinde kendiliğinden açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Normal kapı ölçülerinden çok daha geniş olarak tasarlanabilmesi nedeniyle aynı anda birçok kişinin giriş çıkışına olanak sağlar. Bunun yanı sıra zamandan da ciddi tasarruf edilmesini sağlayacaktır.

7/24 Arnavutköy ilçesi Hastane Otomatik Fotoselli kapı tamiri veya montaj hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Genellikle cam malzemeden yapılan bu kapılar el değmeden kapanıp açılabildiği için hijyenik ve steril bir kullanım sağlar. Hastane Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerini avmlerde, süpermarketlerde, kamu kuruluşlarında, hastanelerde sıklıkla görebilmek mümkündür. Bu kapıların en önemli özelliklerinden birisi izolasyondur.

Gürültü ve ısıyı izole etmesi sayesinde yazları serin, kışları ise ılık bir ortam oluşacaktır. Uzun süre konforlu bir kullanım sağlayabileceğiniz bu kapılar ciddi bütçe gerektirmemesi nedeniyle de tercih edilmektedir.

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı tamiri konusunda dönerli, yana kayar, dairesel, teleskopik, harmanik, manuel, yana kaydırmalı gibi pek çok seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yalnızca bir taraftan açılabileceği gibi, iki taraftan açılabilmesi de mümkündür. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu ortak kullanım alanlarında avantajlı olan bu kapılar herhangi bir arıza durumunda bu kolaylığın kullanılamamasına neden olacaktır.

Fotoselli kapı sistemleri bazı durumlarda donarak ara ara çalışmayabilir ya da çalışması tamamen durabilir. Böyle durumlarda kapı ile uğraşmak, motorunu incelemek mekanizmasına ya da farklı bir kısmına zarar vermenize neden olabilir.

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Arnavutköy Otomatik Fotoselli Montajı

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Arnavutköy Otomatik Fotoselli Montajı

Hastane Otomatik Fotoselli Kapılarda en çok görülen arızalardan biri motor lehim kısmında meydana gelen oksitlenmedir. Oksitlenme sonucu zarar gören motor çalışmayabilir. İç kısmının temizlenmesi ile yeniden çalışması sağlanır. Bunun yanı sıra motorun küçük kullanılması bazı durumlarda kapı mekanizmasının çalıştırılamamasına neden olacaktır.

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerinin montajlama hatası sonucu elektrik akımı iletilemediği için çalışmama durumları da olabilir.

İnce ve düzensiz kablo kullanımı elektriğin iletilmesini engelleyerek çalışmasını olumsuz etkileyebilir. Genellikle motor kaynaklı oluşan arızaların çözümlenmediği durumlar kapının tamamen çalışmamasına neden olacaktır. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşıldığında kapı devre dışı bırakılarak yetkili servisin aranması, sorunun çözülmesini sağlayacaktır.

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı Servisi

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı servisleri kapılarda oluşan tüm sorunları gidererek yeniden çalıştırılabilmesini sağlar. Kapıların yalnızca arıza ve tamir gerektiği durumlarda değil, belirli aralıklarla yetkili servise gösterilmesi gerekecektir. Bakımının düzenli olarak yapılması verimli ve uzun süreli kullanılabilmesi açısından oldukça önemlidir.

Yetkili servis 7 gün 24 saat hizmet vererek müşterilerin mağdur olmasının önüne geçmektedir. İrtibata geçilmesi halinde müşteriye en yakın tarihte randevu verilecektir. Mobil araç hizmetlerinin bulunması nedeniyle il içerisinde tüm adreslere ulaşım sağlanacaktır. Bu kapıların ortalama olarak 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde mekanizma ya da motordan kaynaklı oluşan sorunlar giderilerek çözümlenmesi sağlanır.

Ancak garanti süresi dolmuş, kullanıcı hatasından dolayı arıza giderilmiş ise, uygun fiyatlarla hizmet verilerek yeniden çalıştırılabilmesi sağlanacaktır.

Uzman çalışanlar ilk olarak sorunun ne olduğunu belirleyerek buna göre tamirat yapacaktır. Onarım için parça değişimi gerekiyorsa, orijinal parça kullanılmaktadır. Orijinal parça değişimi yapılabilmesi sorunun kökten çözümlenebilmesi için oldukça önemlidir. Fason parça kullanılması sorunun kısa süreli çözülmesine neden olarak tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olabilir. Arızaya yönelik onarım işlemi tamamlandıktan sonra uzman çalışanlar tarafından kontroller sağlanarak sorunun çözüldüğünden emin olunur. Tüm bu işlemlerin güvenilir firmalar tarafından yapılması oldukça önemlidir.

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Hastane Otomatik Fotoselli Kapı montajı yaptırmaya karar verdiğinizde ilk olarak deneyimli ve güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra yaptıracağınız fotoselli kapının nasıl olacağı, iki taraflı mı yoksa tek taraflı mı açılacağı önemli bir konudur. Kapıda hangi malzemenin kullanılacağı, renginin ne olacağı ise ortamın dekorasyonuna uyum sağlayabilmesi açısından gerekli olabilir.

Cam darbelere ve çizilmelere dayanıklı olması nedeniyle en çok tercih edilen malzemedir. Montajda önemli noktalardan bir tanesi ölçümdür. Doğru montajlama yapılabilmesi için ölçümün doğruluğu oldukça önemlidir. İstenilen ürünün üretiminin tamamlanması için bu konuda tam yetkiye sahip kişiler tarafından demonte ürün adrese götürülür. Kolay sanılan montajlama işleminin titizlikle ve özenle yapılması oldukça önemlidir. Düzgün montajlama yapılmadığı durumlarda verimli bir sonuç alamayabilirsiniz. Montajlama işlemi ortalama 1-2 saatlik bir işlemdir. Montajı tamamlanan Hastane Otomatik Fotoselli Kapı hemen kullanılabilir.

Arnavutköy ilçesi Hastane Mahallesi için tüm fotoselli kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.