Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı, ısı ve hareketi algılayarak tek taraflı ya da çift taraflı olarak açılabilen kapı çeşitleridir. Özellikle kamu kuruluşlarında ve herkese açık kalabalık mekanlarda sıklıkla tercih edilir.

Hareketi algılaması nedeniyle kişilerin bir şey yapmasına gerek kalmadan otomatik olarak açılır. Alanın durumuna göre tek ya da iki taraflı açılacak şekilde ayarlanabilir. Bunun yanı sıra farklı şekillerde açılabilen pek çok fotoselli kapı çeşidi bulunmaktadır. Sık bakım gerektirmeyen bu kapılar uzun süreli ve konforlu bir kullanım sağlar.

7/24 Başakşehir Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri ve montaj hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Fotoselli kapı sistemleri özellikle steril tutulması gereken alanlarda oldukça avantajlı bir kullanım sağlayacaktır. Mekanizması sayesinde pratik bir kullanım sağlayan bu kapılar genellikle cam şeklinde tercih edilir. Yağmur ve olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi nedeniyle dört mevsim rahat kullanım sağlamaktadır.

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı yana kayar, dairesel, teleskopik, harmanik, manuel ve otomatik döner gibi farklı pek çok çeşide sahiptir. Zaman kaybını giriş ve çıkışlarda büyük oranda azaltan kapıların uzun ömürlü ve düzgün bir şekilde çalışabilmesi için belirli aralıklarla tamiri yapılmalıdır.

Bunun yanı sıra bazı durumlarda arıza gibi durumları söz konusu olabilir. Avantajlı bir kullanım imkanı sunan Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı tamiri gerektiğinde genellikle sorun motordan kaynaklı olacaktır. Motorun küçük ya da yetersiz gelmesi kapının işlevini yerine getirmemesine neden olur. Motorda sorun olduğu zaman kapılar takılarak belirli bir süre sonunda görevini yerine getirmemeye başlar. Motorun lehim kısımlarında oluşan oksitlenme kapının çalışmasını engelleyebilir.

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Tamiri | Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Bu nedenle bu durumlar görüldüğünde motorun zarar görmeden acil olarak tamirinin yapılması gereklidir.Bazı Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı elektrik kesilmelerine bağlı olarak da arıza oluşturabilir. Kapı otomatiğinin montajı sırasında kullanılan kabloların düzgün takılmaması ve ince kabloların kullanılması elektrik akımın iletilmesinde sorunlar oluşturabileceği için tamir edilerek yeniden döşenmesi gerekir.

Tüm bu nedenlerden kaynaklı Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı çalışmadığında kısa süre içerisinde yetkili servise bildirim yapılması gereklidir. Bölgeye ulaşan yetkililer kapı ile ilgili sorunu belirleyerek kısa süre içerisinde tamiratının yapılmasını sağlar. Böylece uzun süreli mağduriyet oluşmadan sorun kısa süre içerisinde tamamen çözülmüş olacaktır.

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Servisi

Seçilen Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı çeşitlerinde herhangi bir sorun oluşması nedeniyle kapı çalışmayabilir. Kapınız sizin hareketinizi algılamıyorsa ya da hareketinizi biraz beklettikten sonra algılıyorsa o zaman kapıda bir sorun olduğundan emin olabilirsiniz. Bu kapılar genellikle 2 yıl garanti kapsamındadır. Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapıların garantili ürünler olması nedeniyle kullanıcı kaynaklı olmayan her problem uzman çalışanlardan oluşan servisimiz tarafından kısa süre içerisinde çözümlenecektir. Garanti kapsamında değilse ya da süresi bitmişse de servisimiz uygun ücretler karşılığında bakım ve tamiratını yapmaktadır.

Kapınızda sorun oluştuğunda motoruyla oynamamanız, kapıları zorlamamanız oldukça önemlidir.Aksi taktirde mekanizmasında problemlere neden olabilirsiniz. Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapılar çalışmadığında hayatı olumsuz etkileyecektir.

Bu nedenle tamiratının yapılması oldukça önemlidir. Kapı servisimize bilgilendirme yaptığınızda en uygun zamanda bulunduğunuz adrese gelerek kapınız ile ilgili yaşanan sorun incelenecektir. İl içerisinde bulunan her türlü adrese yetkili servisimiz gelmektedir. Mobil araçla adresinize ulaşım sağlayan çalışanlarımız sizler için 7 gün 24 saat servis hizmeti sunmaktadır.

Servisimiz size konu ile ilgili birkaç soru sorarak oluşan sorunun ne olduğunu kısa süre içerisinde ayırt edecektir. Yetkili uzman kadromuz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sorun her ne kaynaklı olursa olsun kısa süre içerisinde çözümleyecektir. Ancak Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı tercih ettiğinizde belli aralıklarla bakımının yaptırılması önerilir. Belirli nedenlerden dolayı oluşan ufak sorunlar önceden çözümlenirse müşterinin sorun yaşaması tamamen engellenecektir.

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı Montajı

Altınşehir Otomatik Fotoselli Kapı yaptırmaya karar verdiğinizde ilk olarak alana uygun nasıl bir kapı yaptırmaya karar vermeniz gerekecektir. Fotoselli kapılar tek ya da çift taraflı olabileceği gibi farklı şekillerde açılıp kapanan kapı çeşitleri bulunmaktadır. Kapı seçimi yapıldıktan sonra yaptıracağınız alanın ölçüsü alınacaktır. Ölçü alındıktan sonra fotoselli kapının yapımı gerçekleştirilir.

Fotoselli kapı montajı kolay gibi görünse de aslında kurulumunun doğru yapılması oldukça önemlidir. Aksi takdirde kapı belirli bir süre sonrasında sorun çıkartarak bozulabilir. Bu nedenle uzman kişilerle tarafından montajının yapılması oldukça önemlidir. Firmamızda yetkili uzman personeller tarafında demonte şeklinde getirilen kapı yalnızca birkaç saat içerisinde monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Başakşehir ilçesi Altınşehir mahallesi için için tüm fotoselli kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.