Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitleri giriş çıkışın yoğun olduğu fabrikalar, üretim firmaları, garajlar, galeriler ve benzeri alanlarda kullanılan kapı çeşitlerindendir. Hareketi algılayan bu sistem giriş ve çıkışa kendiliğinden açılarak izin verecektir. Her alana yapılan pek çok model seçeneğine sahip bu kapı modellere avantajlı bir kullanım sağlayacaktır.

7/24 Küçükçekmece ilçesi Yarımburgaz otomatik endüstriyel kapı tamiri ve montajı hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Endüstriyel kapılar dayanıklı malzemelerden üretilmesi nedeniyle uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. Bunun yanı sıra ısı ve gürültüyü iletmez. Yaz aylarında iç mekanı sıcaklıktan korurken kış aylarında ise soğuktan koruyacaktır. Gürültüyü hiç geçirmeyen bu kapılar hiçbir olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecektir.

Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri

Yenikapı Kepenk olarak Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri hizmetimiz vardır. Farklı pek çok seçenekleri bulunan bu kapılar alana ve kullanıma göre seçilebilir. Halatlarla kapanıp açılması sağlayan bu sistemde halatların kopması gibi arıza durumları görülebilir. Bunun yanı sıra en sık görülen arızalar genellikle motor nedeniyle olmaktadır.

Motor bazı durumlarda endüstriyel kapı sisteminin hareket ettirilmesinde yeterli gelmeyerek açılıp kapanmasında donma ya da işlevini yerine getirememe gibi durumların oluşmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra şaft denilen borularla montajı yapılan bu kapılarda düzgün montajlama yapılmadığı takdirde, elektrik akımı yeterli iletilemeyebilir. Buda kapılarda sorunların oluşmasına neden olacaktır. Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitlerinde arızaların çoğu sık elektrik kesintilerinden oluşabilir. Elektriklerin kesilmesi motorun gücüne zarar vererek çalışmasını olumsuz olarak etkileyebilir.

Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri | Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri | Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Bazı kapı sistemlerinde motorun iç kısmında oksitlenme ve aşınmalar meydana gelebilir. Oksitlenmenin temizlenmesi arızanın giderilmesini sağlayamıyorsa ana karta zarar verebilir. Endüstriyel kapı sistemlerinde en sık oluşan sorunlardan bir tanesi yay kırılmasıdır. Yay kırılması olduktan sonra kapının kendiliğinden açılması engelleneceği için tamirinin yapılması gerekecektir. Bu kapılarda donmalar, açılıp kapanmada yavaşlamalar görülüyorsa öncelikle yetkili servisin aranması oldukça önemlidir. Bu kapılarda manuel çalışabilen modelleri de tercih etmek oldukça önemlidir. Kapının arıza yaptığı durumlarda manuel şeklinde açıp kapatma mümkün olacaktır.

Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Servisi

Yarımburgaz otomatik endüstriyel kapı servisi olarak destek veriyoruz. Kapılarda herhangi bir arıza olduğunda servis tarafından onarım gerçekleştirilerek çalışması sağlanır. Kapıda hareketleri algılamama, kumanda ile çalışmama gibi durumlar söz konusu oluyorsa elektrik varlığı kontrol edilmelidir. Herhangi bir sorun görülmüyorsa yetkili servis çağrılarak sorun çözümlenmelidir. Otomatik endüstriyel kapı çeşitleri genellikle 2 yıl garantisi bulunan kapı çeşitleridir. Kullanıcıdan kaynaklanmayan her sorun garanti kapsamına girerek mağduriyet önlenmektedir.

Garanti kapsamına girmeme ve garanti süresinin bitmesi durumunda da uygun fiyatlarda hizmet verilerek müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır. Yetkili servis müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İrtibata geçildiğinde müşteri ile ilgili bilgiler alınarak kısa süre içerisinde bölgeye ulaşım sağlanır. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde mobil hizmet veren deneyimli servis ekibimiz ile il içerisinde bütün adreslere ulaşım imkanı sunmaktadır. Öncelikle yapılan inceleme ile sorunun ne olduğu belirlenmeye çalışılır. Motor oksitlenmesi gerçekleşmişse motorun iç yapısı temizlenir.

Aşınma gerçekleşmiş ise parça değişimi kaçınılmazdır. Motor gücünün kapı için yeterli, gelmediği durumlarda daha büyük motorların tercih edilmesi gerekecektir. Orijinal parçaların seçimi verimli ve uzun kullanım açısından son derece önemlidir. Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitlerinde yay kırılmaları da çok olmaktadır. Bu durumda yay sisteminin değiştirilerek sağlam mekanizmanın takılması gerekecektir. Montajlamada oluşan hatalar çalışmayı engelliyorsa boru sisteminin yeniden oluşturulması gerekebilir.

Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Yarımburgaz otomatik endüstriyel kapı montajı öncesinde hangi alana ve nasıl bir kapı yaptıracağınıza karar vermelisiniz. Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitlerinde müşterilerin malzeme ve renk seçimi yapabilmesi mümkündür. Dayanıklı malzeme seçimi darbelere, çizilmelere karşı direnç göstereceği için uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra iç mekanın dekorasyonuna uyum sağlayabilmesi açısından renk ve model seçimi yapılabilmektedir. Kapı montajında ölçünün doğru alınması oldukça önemlidir. Doğru alınmamış ölçü montaj işleminin düzgün yapılamamasına neden olacaktır. Montajlama yapacak kişinin yetkili biri olması ve deneyiminin bulunması oldukça önemlidir.

Aksi takdirde verimli kullanım sağlamayacağı gibi arızaların oluşması kaçınılmaz olacaktır. Montaj işlemi kolay gibi görünse de aslına boruların yerleştirilmesi ve doğru seçilmesi titizlik ve özen isteyen bir durumdur. Montaj işleminde seçilen Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapı demonte halde montajı yapılacak yere ulaştırılır. Burada yetkili kişiler tarafından montaj işlemi yapılır.

Bu işlem ortalama 1-3 saat arasında sürecektir. İşlem sonrasında kapının çalışması kontrol edilerek herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilir. Montaj yapıldıktan sonra Yarımburgaz Otomatik Endüstriyel Kapılar hemen kullanılmaya başlanabilir.

Küçükçekmece ilçesi Yarımburgaz mahallesi için tüm endüstriyel kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.