Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitleri; üretim depoları, garajlar, otoparklar, galeriler, atölyeler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Kendinden açılıp kapanabilmesi oldukça avantajlı bir kullanım sunmasını sağlıyor.

Bu kapılar sayesinde giriş ve çıkış denetim altında tutularak güvenli kullanım sağlanmaktadır. Üstten açılıp kapanması sayesinde alanı daraltmadan konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Sağladığı izolasyon sayesinde ısıdan korumaktadır.

7/24 Büyükçekmece ilçesi Ekinoba otomatik endüstriyel kapı tamiri hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Bu nedenle iç mekanın kışları ılık yazları ise serin tutulmasını sağlayacaktır. Ayrıca gürültü izolasyonu sağlaması nedeniyle dış gürültünün iç mekana girişini tamamen engelleyecektir.

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitleri oldukça avantajlı bir kullanıma sahiptir. Düzenli olarak bakımını yaptırmak kapıların uzun süreli ve verimle kullanılabilmesini sağlayacaktır. Ancak zaman zaman kapılarda arızalar ortaya çıkabilmektedir. Genellikle motor kaynaklı olan bu arızalarda kendi başınıza hareket etmeden kapılara dokunulmaması gerekecektir.

Manuel çalıştırabilen kapılar tercih ettiğinizde arıza durumunda bile açıp kapatabilme olanağınız bulunacaktır. Farklı seçenekleri bulunan bu kapılarda motorun gücü kapının rahat açılıp kapatılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle güçlü motorlar tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri | Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri | Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Motorda oksitlenme oluşması kapının açılıp kapanabilmesini engelleyecektir. Kapının montajına bağlı olarak yapılan hatalar kapıda arızaların oluşmasına neden olabilir. Boru montajında yapılan hatalar elektrik akımını engelleyerek arıza oluşmasına neden olacaktır. Sık elektrik kesintileri de motorda voltaj düşmelerine neden olarak çalışmasını olumsuz yönde etkileyecektir.

Endüstriyel kapı sistemlerinde bu gibi sorunlar yüzünden oluşan herhangi bir sorunda öncelikle kumandanın çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Pil ve elektrik kontrolünden sonra hala çalışmıyorsa yetkilileri arayarak kapının tamiratının yapılmasını sağlamanız gerekecektir. Aksi takdirde bu kolaylıktan yararlanamayarak manuel olarak kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Servisi

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitlerinde herhangi bir sorun oluştuğunda tamiratı servis tarafından yapılarak yeniden çalışması sağlanır. Hayatı kolaylaştıran, zaman kaybını azaltan ve hijyenik çalışabilme koşulları sunan endüstriyel kapılar çalışmadığı durumda her açıdan hayatı olumsuz etkileyecektir. Yetkili servis her türlü tamirat ve onarımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İrtibat kurulduğunda mobil araç hizmeti ile adrese kadar kısa süre içerisinde ulaşım sağlanacaktır.

Yetkili servisi çağırdığınız sırada kapıyı hiçbir şekilde kullanmamalı, motorunun çalışmadığından emin olmalısınız. Serviste çalışan yetkili kişiler ilk olarak Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapının çalışmasını kontrol ederek oluşan arıza hakkında bilgi edinmeye çalışacaktır. Oluşan sorun belirlendikten sonra onarım işlemi yapılır. Motorun gücünün yetmediği durumlarda motorun değiştirilmesi gerekebilir. Daha güçlü bir motor kapının daha kolay çalışabilmesini sağlayacaktır.

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitlerinde Montaj kaynaklı bir çalışma sorunu gerçekleştiğinde ise montajda kullanılan boruların elektrik akımını ilettiğinden emin olunmalıdır. Herhangi bir sorun olduğunda montajlama işleminin yeniden yapılması gerekebilir. Farklı nedenlerden dolayı arıza gelişmiş ise bazı durumlarda orijinal parça değişimi gerekecektir. Fason parçalar uzun süreli kullanım sunamayacağı gibi, verimli bir çalışma performansı sunamayacaktır.

Tamirat ya da parça değişimi sağlandıktan sonra kontroller yapılarak kapının tamirinin yapılıp yapılmadığı kontrol edilir. Bu kapılar için garanti süresi ortalama 2 yıldır. Garanti süresinin bitmesi ya da garanti kapsamına girmeyen arıza durumlarında ise, uygun fiyatlarla hizmet verilerek müşterinin mağdur olmasının önüne geçilecektir.

Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Montaj işlemi kolay sanılsa da doğru yapılmadığı takdirde verimli bir kullanım sağlamaz. Bu nedenle deneyimli ve güvenilir kişilerin yapması oldukça önemlidir. Montaj işleminden önce nasıl bir kapı istendiğine karar verilir. Bunun yanı sıra malzeme içeriğinin seçilebilmesi mümkündür. Genellikle alüminyum içerikli malzemeler çizilmelere ve darbelere yüksek direnç göstermesi nedeniyle tercih edilmektedir. Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı her alana rahatlıkla yapılabilir. Ancak ölçü alınması işlemi en önemli noktalardan biridir. Doğru ölçümleme yapılmadığı takdirde montajlamada düzgün olamayacaktır.

Endüstriyel kapı montajlarında istediğiniz dekorasyonda kapı modelini seçebilmeniz de mümkün oluyor. Bu nedenle istenilen renk ve malzemeyi seçerek dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı çeşitlerinde üretim sağlandıktan sonra yetkili kişiler tarafından demonte şekilde adrese getirilir.

Montaj işleminin titizlikle yapılması sonrasında herhangi bir sorun çıkmaması ve verimli kullanılması açısından oldukça önemlidir. Montajlama işlemi özenli bir şekilde yapılarak ortalama 1-3 saat içerisinde montajlaması yapılır. Montajlama işlemi bittikten sonra sistem kontrol edilerek çalışıp çalışmadığı belirlenir. İşlem bitiminde Ekinoba Otomatik Endüstriyel Kapı direkt olarak kullanılabilecektir.

Büyükçekmece ilçesi Ekinoba mahallesi için tüm endüstriyel kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.