Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı, ticari faaliyet gösteren alanlarda tercih edilen ve sensörlü bir şekilde hareketleri algılayan kapı çeşitleri olarak bilinmektedir. Otomatik özellikte üretilen bu kapıların farklı seçenekleri mevcuttur.

Bu kapsamda en çok dairesel hareketlerle yukarı doğru açılan modeller tercih edilmektedir. Rulo şeklinde yukarı doğru kıvrılan tasarımları da mevcut olan bu teknoloji, kişilere konforlu ve güvenli bir kapı hizmeti sunmaktadır. Bu konuyla alakalı merak edilenler arasında; bu kapıların tamiri, servisi ve montajı yer alır.

7/24 Arnavutköy ilçesi Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı tamiri ve montajı hizmeti almak için iletişim numaramız 0530 595 40 55

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı seçeneklerinin tercihedilmesindeki temel neden, kumanda ile ya da şifreleme tekniği ile hareket edebilen teknolojide geliştirilmiş olmalarıdır. Depo ya da atölyelerde güvenliği sağlamak amacıyla kullanılır. Dokunma eyleminin gerçekleşmesine gerek kalmadan açılıp kapanabilen bu kapılar ile daha güvenli bir ortam oluşturulur. Ayrıca kapıların bulunduğu alanlarda, ısı değişiminin de stabil kalabilmesi mümkündür.

Diğer bir özelliği ise, çevredeki sesleri izole eden yapısı olarak bilinmektedir. Kapıların manuel olarak kullanılması, elektronik sistemini olumsuz yönde etkileyip, arızalanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri | Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Tamiri | Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı tamiri ise; çeşitli faktörlerden dolayı kapının hareket sensörünü kaybettiği durumlarda gerekli olmaktadır. Elektronik bir sistemi bulunan Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri mekanizmalarının bozulması halinde, kapı ile ilgili bilgi sahibi olan donanımlı kişilerden destek alınması gerekir.

Otomatiği herhangi bir sebeple devre dışı kalan kapıların uzman kişiler tarafından tamir edilmesi gerekir. Mekanizması bozulan kapıların tamirini gerçekleştirmek için yetkili servis desteği alınması önemlidir. Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı çalışmıyorsa, el yordamı ile açmak sağlıklı bir çözüm olmayacaktır.

Bu hareket, kapının motor kısmında kırılma ya da daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Bu sebeple yetkili kişiler gelene kadar kapının kullanılmaması önerilmektedir.

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Servisi

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı servisi, kapılar işlevini yitirdiği zaman ya da herhangi bir sorun sebebi ile çalışmadığı zamanlarda tercih edilmesi gereken bir hizmettir. Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı, elektronik bir sisteme sahip olduğu için kesinlikle manuel bir hareket yapılmaması gerekir.

Herhangi bir hareket, kapının çalışmasına olanak veren bağlantı kablolarının kopmasına, deforme olmasına ya da kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Bu durum da garanti kapsamına girmediği için, kişilere ekstra bir külfet olacaktır.

Yetkili servise 7 gün 24 saat ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle ürün giriş çıkışlarını kontrol etmek için sıklıkla kullanılan bu kapı çeşidinin özelliğini kaybetmesi durumu, genel bir probleme sebebiyet verecektir. Bu sebeple de zaman kaybetmeden ve kişilerin kendi başlarına kapıyı onarmaya çalışmadan yetkili servisi aramaları gerekir. Servis çalışanları en kısa sürede verilen adrese gelerek kapının gerekli kontrollerini yapacak ve sorunu çözüme kavuşturacaklardır.

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı tamirinin süresi, mevcut olan soruna göre farklılık gösterebilir. Kumandanın çalışmaması gibi bir durum söz konusu ise, bu sorun da yetkili servis çalışanlarına söylenmelidir.

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı Montajı

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı montajı, uzman kişilerin yapabileceği bir işlem olmakla birlikte, işlem öncesi kapının konumlanacağı alanın belirlenmesi için bir ön çalışma yapılması gerekmektedir. Bunun için seçilmiş olan kapı modelinin nereye konumlanacağının bilgisi verilmeli ve o bölge montajı gerçekleştirecek olan kişilere gösterilmelidir.

Bolluca Otomatik Endüstriyel Kapı seçenekleri arasından en uygun kapının seçilmesi için, bu konu ile yakından ilgili monteleme işlemi yapacak olan kişilerden veya işletmeden gerekli bilgiler alınmalıdır. Bilgi aktarımı sağlandıktan sonra kapının konumlanacağı yerin boyutlarına karar verilir ve randevu alınır.

Kapı modeline kişilerin kendisinin karar vermesi mümkün olmakla beraber, bu konuda bilgi sahibi olan kişilerin de görüşlerini almaları menfaatlerine olacaktır. Depolara yoğun bir şekilde ürün girip çıktığı için, daha hızlı açılıp kapanan kapılar tercih edilebilir. Sürekli açılıp kapanacağından dolayı, yıllık bakımları ile ilgili de bilgi almak gerekmektedir. Kapı montajı için gerekli olan süre, kapının çeşidine ve takılacak olan alanın boyutlarına ve yapısına göre farklılık gösterebilmektedir.

Özenli bir şekilde dikkatli çalışmalar sonucu takılan kapı, öncelikle monteleme işlemi yapan kişilerce denenir. Sonrasında ise kapıyı kullanacak kişi veya kişilere bilgi verilerek işlem tamamlanır. Kapıların kumandasının çalışıp çalışmadığına bakmak gerekir. Ayrıca kapının otomatik sensörünün kişilerin hareketlerini algılayacak bir yere takılması önemlidir.

Herhangi bir sorun yaşanması durumunda, iletişim numaraları üzerinden yetkili kişilere ulaşım sağlanabilmektedir. Eğer sorun büyük değilse, telefonda anlatılarak çözüme kavuşturulabilmektedir

Arnavutköy ilçesi Bolluca mahallesi için tüm endüstriyel kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.